Skip to content
Home » Kappingarskrá 2023 – Vektlyfting

Kappingarskrá 2023 – Vektlyfting

20222023

Fyri at seta met til eina kapping, skal hon verða skrásett hjá Styrkisambandinum minst ein mánað frammanundan.

Dagført 04/01-23

DATOKAPPINGSTAÐVIÐMERKINGFyriskipariTilmelding
Upplýsingar
7. JanuarLadies OpenSlagelse, DanmarkAK Atlas
21. JanuarCopenhagen Weightlifting CupKeypmannahavn, DanmarkFlutt til 13. MaiIK 99
29. JanuarReykjavík International Games (RIG)Reykjavík, ÍslandKrevur KvalifikatiónLSÍ
4. FebruarB-DMSlagelse, DanmarkAK Atlas
18. FebruarDM MastersIkki AvgjørtFlutt til 4-5. MarsDVF
25. FebruarFM 2023Finsen VirkishøllStyrkisambandi
4-5. MarsDM MastersKeypmannahavn, Danmark
11-12. MarsDM SeniorKeypmannahavn, DanmarkKrevur KvalifikatiónDVF
25. MarsDM Ungdom/JuniorKastrup – Keypmannahavn, DanmarkKrevur KvalifikatiónDVF / AK Viking
25. Mars – 1. AprílHM UnglingarDurres, AlbaniaKrevur KvalifikatiónIWF
5-10. AprílPåske CampSlagelse, DanmarkVenjingarlega frá AK Atlas, allir føroyingar eru bjóðaðir við.AK Atlas
9. AprílPåske CupSlagelse, DanmarkPartur av venjingarleguniAK Atlas
15. AprílAK Thor KlubmesterskaberKeypmannahavn, DanmarkAK Thor
15-23. AprílEM SeniorYerevan, ArmeniaKrevur KvalifikatiónEWF
5-6. MaiAtlas Pokal CupSlagelse, DanmarkAK Atlas
12. Mai – 20. MaiEM MastersÍrlandiKrevur KvalifikatiónEWF
13. MaiCopenhagen Weightlifting CupKeypmannahavn, DanmarkKrevur KvalifikatiónIK 99
18-21. MaiWomen Weightliftning Grand PrixIkki AvgjørtKrevur Kvalifikatión
10. JuniDVF 5-KampKastrup – Keypmannahavn, DanmarkAK Viking
24. JuniDM HoldAalborg, DanmarkKrevur Kvalifikatión
6-17. JuliEM Unglingar/U15 Chișinău, MoldovaKrevur KvalifikatiónEWF
24. Juli – 3. AugustEM Junior/U23Bukarest, RumeniaKrevur KvalifikatiónEWF
27. JuliÓlavsøkustevnanIkki AvgjørtStyrkisambandi
20-28. AugustHM MastersPólandiKrevur KvalifikatiónIWF
2-17. SeptemberHM SeniorRiyadh, Saudi ArabiaKrevur KvalifikatiónIWF
30. SeptemberØst B-MesterskaberIkki Avgjørt
14. Oktober Øst MastersIkki Avgjørt
27-29. OktoberNM Senior 2023Landskrona, SvøríkiKrevur KvalifikatiónNWF
28. OktoberØst Ungdom/JuniorKeypmannahavn, DanmarkAK Viking / DVF
4. NovemberØst SeniorIkki Avgjørt
10-12. NovemberNM Ungdom/JuniorRovaniemi, FinlandKrevur KvalifikatiónNWF
25. NovemberXL CupSlagelse, DanmarkAK Atlas
NovemberHM JuniorGuadalajara, MexicoKrevur KvalifikatiónIWF